W pierwszy weekend czerwca w moim mieście odbyło się ogromne wydarzenie jakim jest JARMARK TUMSKI. Ze względu na to, że często pytacie o możliwość spotkania się ze mną i porozmawiania o codziennej pielęgnacji twarzy i ciała, wyszłam naprzeciw oczekiwaniom i byłam do waszej dyspozycji w trakcie trwania jarmarku.

W tym roku wraz z MARTĄ i ZOSIĄ właścicielkami marki KOSMETYKI DLA stworzyłyśmy wspólne stoisko, gdzie mogliście oczywiście zakupić ich kosmetyki, ale również produkty do włosów marki ANWEN od WIZAŻ24. Oprócz sprzedaży detalicznej, przeprowadzałam również dermokonsultacje, które ku mojej uciesze spotkały się z waszym sporym zainteresowaniem.

Jak wyglądały dermokonsultacje??…. jeśli nie wiecie bo nigdy nie byłyście, a chciałybyście skorzystać, to już Wam wyjaśniam :)))))

FOTO JAREK

Podczas konsultacji najpierw przeprowadzałam wywiad z pacjentką, a następnie oceniałam stan skóry przy pomocy specjalnego urządzenia – analizera NATI. W oparciu o wynik diagnozy dobierałam odpowiedni dermoksmetyk lub kosmetyk do twarzy, włosów, lub ciała. Przedstawiałam korzyści działania produktów oraz efekty ich stosowania. Wyjaśniałam również sposób ich aplikacji. Podczas badania skóry mogłyście poznać marki takie jak: ARKANA, INGENII, ANWEN, SOLANGE LABORATORIES, ZIAJA, PHARMACERIS, CLINIC WAY, BIOVAX, LBIOTICA, ARTISTRY AMWAY, FONTANNA MŁODOŚCI, JANE IREDALE, KOSMETYKI DLA.

A co najważniejsze….. zarażałam Was swoją energią, przekazywałam wiedzę o produktach, edukowałam i zachęcałam do przejścia do naszego stoiska  – i możliwości skorzystania z konsultacji.

Dermokonsultantka czyli ja :)) to taka  osoba, która świetnie czuje się w kontakcie z innymi ludźmi, łatwo je nawiązuje i potrafi w profesjonalny sposób zdiagnozować problem. Interesuje się światem kosmetyków, ich składami, działaniem, ma wykształcenie kosmetyczne, farmaceutyczne lub chemiczne.