Hej kochani!!!

Raz do roku w moim mieście odbywa się impreza o nazwie Jarmark Tumski. Kupić można tu chyba wszystko: zabawki, wyroby ze skóry, biżuterię, wyroby z wikliny, produkty żywnościowe z Bieszczad, Podhala, Litwy, Turcji. Były garnki, militaria, zegarki, stare i nowe płyty, kosmetyki oraz rzeźby. Podczas jarmarku cała starówka zmienia się w festiwal barw i kolorów. W tym roku do wystawców dołączyłam również ja ze swoim blogiem dobierzkosmetyk. W trakcie trzech słonecznych dni uczyłam uczestniczki jarmarku jak się malować oraz poprawnie dobierać kosmetyki w zależności od typu urody, karnacji i kształtu twarzy. Odbyłam wiele interesujących  rozmów i konsultacji w trakcie których starałam się dzielić wiedzą i odpowiadać na wszystkie pytania związane z wizażem.

Na moim stoisku przeprowadzałam również badanie skóry najnowszym analizerem NATI. Udzielałam porad i pomagałam w doborze odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Najczęstszym problem, który spotkałam to popękane naczynka oraz trądzik. Równie często na badanie skóry zgłaszali się panowie.  Czasy trochę się zmieniły i kosmetyki dla mężczyzn to nie tylko mydło, szampon, pianka do golenia i ewentualnie woda po goleniu. Podobnie jak u kobiet skóra panów również nękana jest przez różne stany tj. nadmierne wydzielanie serum, problemy alergiczne, nadwrażliwość czy suchość.

W trakcie dermokonsultacji, poza badaniem skóry, można było zapoznać się ze szczegółową ofertą marek, obejrzeć i przetestować produkty (poznać ich wygląd, zapach, konsystencję): ARKANA, IWOSTIN, FM GROUP, PHARMACERIS, LIRENE, ZIAJA, BIOVAX, COLWAY, ARBONNE, BANIA AGAFII, FITOKOSMETIK, PILOMAX, KOSMETYKI DLA, ELODERM.

Do zobaczenia za rok ❤💚💜💙💛