Wiecie doskonale, że lubię pokazywać Wam sesje i stylizacje w nieco odjechanej odsłonie… Stąd właśnie pomysł na dzisiejszy post!

Tym razem zmierzyłam się ze spodniami w kratę i panterkę oraz czarną tuniką w paryskim stylu. Moim celem było odczarowanie i zarazem udowodnienie, że stylizacja i sesja nie musi być kojarzona z nudą. Myślę, że połączenie tych trzech looków powinno Was przekonać… 😉

FOTO JAREK

Tak więc zaczynamy post, pierwsza stylizacja ze spodniami w kratę czas start!!!

STYLIZACJA BERSHKA – SPODNIE, T-SHIRT, BUTY, FUTERKO

Styl Paryżanek bywa zachowawczy, dlatego niektórzy określają go nudnym i nijakim. Tymczasem świadomie nie podążają one za trendami, mając świadomość swojego ciała i tego, w czym najlepiej się czują i wyglądają. Podstawę ich garderoby stanowią stonowane kolory: czerń, biel, szarości, beże i granat, do których dobierają resztę ubrań i dodatków. I faktycznie jeden „szalony” dodatek w postaci czerwonego kaszkietu to całe szaleństwo modowe Francuzek.

STYLIZACJA ZARA – TUNIKA, KASZKIET, BUTY, TOREBKA

Panterka to jeden z najbardziej popularnych motywów zwierzęcych, po który sięgają projektanci. Teraz na nowo powraca do łask i jest jednym z najgorętszych trendów sezonu wiosennego! Na światowych wybiegach możemy podziwiać choćby sukienki w panterkę lub cętki innych dzikich kotów. Takie okrycia wierzchnie pojawiły się na wybiegach światowych marek.

STYLIZACJA ZARA – SPODNIE, BLUZKA, BUTY, TOREBKA