Każda z nas dobrze wie, że obecnie wybór szamponów i kosmetyków do pielęgnacji włosów jest tak duży, iż tak naprawdę trudno się zdecydować na coś konkretnego. Drogerie czy sklepy internetowe bombardują nas różnego rodzaju ofertami. Żadna z nas nie ma wątpliwości, że każde włosy wymagają szczególnej pielęgnacji dostosowanej do ich rodzaju. Dziś chciałabym Wam przedstawić nową markę na polskim rynku, jaką jest NUTKA.

Tak się składa, że posiadam dwa typy włosów – włosy niesforne, suche, skłonne do puszenia się oraz włosy łamliwe, wymagające odbudowy. Dlatego też z całej oferty NUTKA wybrałam szampon z piwonią oraz słodkimi migdałami. Jak się sprawdził? Zapraszam do lektury. FOTO JAREK

Szampon ma dość nietypowe opakowanie, jest nim tuba z miękkiego tworzywa zamykana na „klik”, popularna raczej wśród balsamów do ciała, a nie szamponów. Myślałam, że szampon będzie się zbyt mocno wylewał z tuby podczas nabierania, jednak jego konsystencja jest żelowa i nie sprawia żadnych problemów. Produkt dobrze się nabiera i rozprowadza na włosach.

Szampon ma kwiatowy, świeży zapach, dla mnie bomba😍.

Jeśli chodzi o działanie, jestem bardzo zadowolona z efektów, przede wszystkim włosy dobrze się rozczesują, co jest dla mnie ogromnym plusem bo nie zawsze mam chęć nakładać maski czy inne produkty ułatwiające rozczesywanie. Oprócz tego szampon sprawia, że włosy są gładkie, błyszczące, miękkie i miłe w dotyku – jak po zastosowaniu jakiejś odżywki. Szampon nie wywołał u mnie żadnych alergii ani innych skutków ubocznych oraz nie spowodował aby włosy miały tendencję do szybszego przetłuszczania się.

Jak dla mnie, to fajny produkt tej marki, więc polecam wypróbować na pewno będziecie zadowolone 😍.