LATO zagościło w naszym kraju już na dobre… upalne dni dają się we znaki, a gorące słońce rozpieszcza Nas każdego dnia. Jednak promienie słoneczne to nie tylko przyjemne ciepło i endorfiny… To również szkodliwe dla Nas promieniowanie UV, przed którymi należy się odpowiednio zabezpieczać.

Zapewne większość z Was pamięta o smarowaniu się kremami z filtrami i specjalnymi olejkami, które mają uchronić Naszą skórę przed poparzeniami, oraz innymi uszkodzeniami zewnętrznymi… Jednak, czy na pewno każda część Waszego ciała jest odpowiednio chroniona?
Mało kto pamięta o ustach – atrybucie piękna i kobiecości. Dla wielu z Nas usta to prawdziwa duma i ozdoba – dlatego w dzisiejszym poście pokażę Wam, że ich ochrona kosztuje naprawdę niewiele, ale bardzo wiele znaczy.

Pomadka BLOC pod względem wyglądu nie różni się zupełnie niczym od innych kosmetyków tego typu. Ma biały kolor, na ustach jest niewidoczna, przyjemnie pachnie i bez problemu się ją rozprowadza. Nie spodziewałam się po niej zbyt wiele, bo miałam różne pomadki i większość z nich nie zrobiła zupełnie NIC z moimi ustami. Jednak pozory mylą…

Po pierwsze, pomadka sprawia, że usta są dobrze chronione (tworzy się na nich swego rodzaju tłusta osłonka przeciwsłoneczna), co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż mam duży problem z pojawianiem się opryszczki w okresie letnim. Po drugie, pomadka utrzymuje się długo na ustach, pielęgnuje, odżywia.

FOTO JAREK