CZEŚĆ

Dziś trochę oooo…. o tym, że ostatnio miałam przyjemność prowadzić warsztaty dla kobiet z chodzenia na szpilkach, lub ogólnie mówiąc w butach na wysokim obcasie.

Podczas naszego spotkania pokazałam że poruszanie się nawet na bardzo wysokich obcasach nie powinno stanowić problemu oraz to jak ćwiczyć, początkowo na krótkich dystansach, stopniowo wydłużając czas chodzenia i zmieniając wysokość platformy.

Zadbałam o każdy detal, który ma wpływ na ogólny wizerunek kobiety. Zwróciłam uwagę na odpowiednio wyprofilowane obuwie oraz wysokość platformy. Wytłumaczyłam dlaczego błędem jest spoglądanie pod nogi oraz wybieranie zbyt długich dystansów. Sprawiłam, że kobiety poczuły się świadome swojego naturalnego piękna, a każdy krok wykonany w szpilkach tylko upewnił je w tym przekonaniu.

Chciałam przekazać kobietom pozytywną energię oraz to, że stawiając pierwsze kroki w butach na wysokim obcasie mogą poczuć się atrakcyjnie i elegancko każdego dnia. Sztuka chodzenia na wysokich obcasach to marzenie niejednej z nas. Pierwsze kroki na szpilkach nie są łatwe, należy dbać o wyprostowaną postawę ciała, ściągnięte ramiona, wciągnięty brzuch i stabilność wykonywanych kroków.

Chodzenie na obcasach to sztuka, którą kobiety ćwiczą latami.

Dziękuję moim modelkom NATALII i OLII za wspólne prowadzenie warsztatów, MOJE IMPERIUM za zaproszenie, a JAREK za zdjęcia.