Ostatnio odwiedziłam największe wydarzenie kosmetyczne w Polsce, były to targi LOOK i BeautyVision w Poznaniu. Mnóstwo kosmetycznych marek w jednym miejscu, ciekawe pokazy i wiele utalentowanych osób. W sobotę 6 kwietnia, w czasie trwania targów, miało również miejsce spotkanie blogerskie Blog Beauty Day na które zostałam zaproszona. I właśnie o tym wydarzeniu chciałabym wam dzisiaj krótko opowiedzieć.

Blog Beauty Day zaczęło się o godzinie 12:00, bez zbędnej zwłoki zostałyśmy podzielone na grupki, a następnie poszłyśmy zwiedzać stoiska marek. Odwiedziłyśmy kilkanaście firm i przy każdej z nich odbyłyśmy krótka rozmowę z jej przedstawicielem. Zazwyczaj dowiadywałyśmy się czegoś o samej marce oraz jej najpopularniejszych produktach. Większość marek chętnie odpowiadała na zadawane pytania, więc mogłyśmy dowiedzieć się czegoś więcej. Po odwiedzeniu wszystkich stoisk wróciłyśmy do sali, gdzie czekał na nas mały poczęstunek. Atmosfera była bardo przyjemna, a dziewczyny niezwykle sympatyczne!

Kilka marek zrobiło nam miłe prezenty i w efekcie wyszłyśmy obładowane torbami z różnymi drobiazgami. Jeśli jesteście ciekawe co się w nich znalazło, to koniecznie musicie obserwować mojego bloga.

Sponsorami Blog Beauty Day były znane i lubiane marki takie jak: Bielenda Professional, Moroccanoil, Clavier czy Be Pure oraz kilka marek, o których wcześniej nie słyszałam, tj. Funky Color, Insight Skin, Maga, oraz Mediheal. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać owe firmy od „podszewki” oraz porozmawiać z ich przedstawicielami. Takie spotkanie to świetna okazja na poznanie osób stojących często za ogromnymi kampaniami marketingowymi.

Stoisk kosmetycznych było na targach całe mnóstwo, samo tylko przejście przez całość zajmowało sporo czasu, nie mówiąc już o czasie potrzebnym żeby zatrzymać się na małe macanie produktów 😉. Dominowały marki fryzjerskie i paznokciowe, ale również makijaż czy zabiegi kosmetyczne znalazły swoje miejsce. Jeśli nigdy nie byłyście na takich targach, a interesujecie się branżą beauty, koniecznie odwiedźcie Poznań i targi LOOK BeautyVision.

SUKIENKA – RESERVED

PLECAK – WITTCHEN

TENISÓWKI – ADIDAS

FOTO – JAREK